Radomianie dla Demokracji

Igrzyska Wolności Zielona Niepodległość

Igrzyska Wolności Zielona Niepodległość

Zapraszamy do Łodzi!
Czternastego października startują w Łodzi "Igrzyska Wolności", w tym roku pod haslem "Zielona Niepodległość". Hasło to doskonale wpisuje się w nasze działania związane z programem inwentaryzacji drzew miejskich. Przypomnijmy, że znaszego bezpłatnego oprogramowania korzystają społecznicy i instytucje w kilkunastu miastach.

Na naszym stoisku zaprezentujemy rozwiązania informatyczne, organizacyjne i będzie można zapoznać się z naszą działalnością prodemokratyczną. Tym bardziej, że stoisko obok zajmie Tour de KonstytucjaPL, Kongresu Obywatelskich Ruchów Demokratycznych. Tour wspieramy od pierwszej edycji.

"Igrzyska Wolności to interdyscyplinarna impreza intelektualna i artystyczna oraz forum wymiany doświadczeń pomiędzy liderami z różnorodnych środowisk. Pragniemy aby Igrzyska były również forum dla mieszkańców Łodzi, które pozwoli im współuczestniczyć w życiu intelektualnym i kulturalnym Europy, a przez to budować kapitał kulturowy łodzian.
Igrzyska Wolności to również świetną okazja do networkingu i skorzystania ze wzajemnych doświadczeń uczestników. Naszym celem jest zachowanie interdyscyplinarnego charakteru wydarzenia w którym obok ekspertów, ludzi mediów, politologów, polityków występują twórcy, pisarze, artyści, a także ludzie biznesu."

Igrzyska Wolności organizuje Fundacja Liberté!

 

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom