Radomianie dla Demokracji

Konkurs MY Europa

Konkurs MY Europa

Fundacja Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych przy współpracy z Parlamentem Europejskim zaprasza każdego, kto chce uświetnić okazję 20-sto lecia Polski w Unii Europejskiej oraz zachęcić do udziału w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Jeżeli masz pomysł na lokalne wydarzenie, które promuje wartości europejskie i zachęca do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku. Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie!

  • Cel konkursu: Wzmacnianie zaangażowania obywateli i organizacji lokalnych w promowanie wartości europejskich i zwiększanie frekwencji wyborczej.
  • Kto może wziąć udział: Konkurs jest otwarty dla inicjatyw lokalnych z całej Polski, grup nieformalnych i osób indywidualnych.
  • Zadanie konkursowe: Uczestnicy są proszeni o opracowanie i przedstawienie scenariusza lokalnego wydarzenia, które ma na celu promocję wartości europejskich. Wydarzenie powinno być skierowane do co najmniej 50 osób.
  • Szczególne wyróżnienia: Będziemy doceniać inicjatywy, które angażują lokalną społeczność, np. działania typu door-to-door.
  • Komunikacja konkursu: Informacje będą publikowane na stronie togheter.eu oraz na stronach organizatorów.
  • Kryteria oceny: Innowacyjność, zaangażowanie społeczności, udział zewnętrzny i współpraca z innymi podmiotami.
Nagrody zostaną przeznaczone na realizację zwycięskiego wydarzenia:

Główna nagroda (5x1 miejsce) - wsparcie finansowe 5000 zł
Druga nagroda (5x2 miejsce) - wsparcie finansowe 4000 zł
Trzecia nagroda (5x3 miejsce) - wsparcie finansowe 3000 zł

Szczególy Konkursu znajdziecie na stronie: https://konkurs.fad.ngo

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom